درباره ما

انتشارات قدیانی (بنفشه)، به منظور گسترش فعالیت خود و ایجاد فضای مناسب برای حضور بیشتر علاقمندان به کتاب و امور فرهنگی مجتمع فرهنگی بنفشه را تاسیس کرده است.

مجتمع فرهنگی بنفشه از سال 1401 فعالیت خود را آغاز کرده است.

بنفشه با ارائه‌ی خدمات در بخش‌های مختلفی از جمله کتاب بزرگسال، کتاب کودک و نوجوان، سرگرمی، بازی های فکری و نوشت‌افزار در حال خدمت‌رسانی به علاقمندان است.

بنفشه همچنین فضایی برای نشستن و معاشرت، مطالعه و گپ‌وگفت درباره‌ی کتاب‌ها و اتفاقات، تجربیات و زندگی‌های روایت شده در دل داستان‌ها برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

  • در بخش کتاب بزرگسال بنفشه، کتاب‌های متنوعی در دسته‌بندی‌های موضوعی گسترده؛ اعم از ادبیات کشورها و ملل مختلف (برای مثال ادبیات فرانسه، روسیه، آمریکا و‌ آلمان) و قفسه‌های کتاب شعر؛ از کلاسیک فارسی تا معاصر جهان و همچنین مهم‌ترین کتاب‌های حوزه‌ فلسفه غرب و فلسفه اسلامی، علوم اجتماعی، تاریخ ایران و جهان، سینما و نمایش هستند. در میان قفسه‌های بنفشه کتاب‌های آموزشی و فروش و مدیریت و رمان‌های زبان اصلی را نیز می‌توان پیدا کرد.

  • در بخش نوشت‌افزار بنفشه نیز انواع لوازم تحریر، ابزار هنری، اداری و کالاهای فانتزی با تنوع بالا در طرح و رنگ و قیمت‌های متفاوت وجود دارد. در تمام بخش‌های بنفشه، کارشناس‌های مربوطه برای کمک کردن در انتخاب و معرفی بیشتر محصولات در خدمت علاقمندان هستند.

  • در بخش کتاب کودک و نوجوان بنفشه، کتاب‌ها به تفکیک رده‌ی سنی طبقه‌بندی شده‌اند. همچنین مجموعه کتاب‌های مناسب آموزش مهارت‌های زندگی، داستان‌های فانتزی و ... در جهت رشد و پرورش کودکان و نوجوانان در دسترس است. در بخش سرگرمی و بازی های فکری بنفشه هم کالاهای متنوعی از جمله پازل‌های سه بعدی و معمولی، بردگیم‌های متنوع در سبک‌های متفاوت و همچنین اسباب‌بازی‌هایی برای کودکان در سنین مختلف وجود دارد.

  • در بخش صنایع دستی بنفشه سعی شده تا کالاهای متنوعی از هنرهای دستی و همچنین وسایل زینتی و کاربردی، به همراه زیورآلات، ماگ و ظروف سنتی و...در دسترس مخاطبان قرار گیرد. در این بخش تلاش شده به سلایق متفاوت توجه شود و خرید هدیه برای عزیزان را از کاری دشوار به تفریحی دوست‌داشتنی تبدیل کند.

  • و همچنین کافه بنفشه فضای مناسبی را برای دیدار های دوستانه، قرارهای کاری و لحظات خاطره انگیز برای تمام سلیقه ها در نظرگرفته است. لحظات زیبای خود را با ما در کافه بنفشه تجربه کنید و به دوستان خود نیز کافه بنفشه را پیشنهاد دهید.
  • در بخش سرگرمی بنفشه محصولات مختلفی از جمله پازل، بردگیم در تنوع بالا و سبک های مختلف، اسباب بازی‌ها و محصولات فرهنگی-آموزشی و بازی‌های فکری برای کودکان، نوجوانان وحتی بزرگسالان وجود دارد.