خدمات پس از فروش

مجتمع فرهنگی بنفشه برای رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز شرایطی را در نظر گرفته‌ است که بتوانید در شرایط خاص سفارش خود را مرجوع نمایید.

شرایط بازگشت محصول:

اگر کتاب خریداری شده دارای نواقصی چون جابه جایی فرم‌ها، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ ومواردی از این قبیل داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات کتاب با کالای سفارشی شما مغایرت داشته باشد، خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با مجتمع فرهنگی بنفشه به شماره 88837100-021 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان فروش اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

در صورتی که به هر دلیلی قصد عودت کالا را دارید، ظرف مدت 7 روز پس از دریافت سفارش با مجتمع فرهنگی بنفشه به شماره 88837100-021 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان فروش اطلاع دهید

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش فروش در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

هنگام برگشت محصول خواهشمنداست به همراه کالای برگشتی،فاکتور خرید نیز ارسال گردد.

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و هزینه ارسال برعهده مجتمع فرهنگی بنفشه می‌باشد.

همچنین اگر در صورت نیاز به مرجوع کردن کتاب، لازم باشد مبلغ پرداختی به کاربر برگشت داده شود، کاربر با اعلام شماره کارت بانک خود متصل به شبکه شتاب می تواند هزینه ی پرداختی خود را دریافت کند.